Naujienos

2015-02-02 09:02:47

Apsilankėme miniatiūrų parodoje

   Socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centro vaikai lydimi centro darbuotojų š. m sausio 27 dieną apsilankė Sigutės Ach miniatiūrų parodoje „Pilnaties upių keliai“ , kuri vyko Raseinių krašto istorijos muziejuje.

   Sigutė Ach – dailininkė ir pasakų vaikams rašytoja, juokais vadinama pačia nerimčiausia Lietuvos kūrėja, mat paklausta, ką veikia, šypsodamasi atsako: „Nieko rimto“. Už tokią iš pirmo žvilgsnio nerimtą, tarsi juokais, netyčia atsiradusią žaismingą kūrybą ši dailininkė Lietuvoje mylima jau daugiau kaip dešimtmetį. Piešti miniatiūras, atvirukus, iliustracijas vaikų knygoms ir rašyti tekstus Sigutė Ach pradėjo 1995 metais. Dailininkė į pasaulį išleido daugybę savo pieštų paveikslų reprodukcijų bei įvairių autorių pasakų knygelių, džiuginančių ir vaikų, ir suaugusiųjų širdis. Jos paveikslėlių ir  iliustracijų veikėjai – linksmi, sparnuoti, gėlėti gyvuliukai, žvėreliai, augalai, besišypsantys angelėliai...  Dabar Sigutės Ach kūryba atpažįstama ir mylima ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

   Muziejuje dailininkė Sigutė Ach pristatė savo miniatiūrų parodą susirinkusiems svečiams. Vaikų dienos užimtumo centro vaikams padovanojo po savo kūrybinį darbų albumą, kurį užtvirtino savo autografu, prisiminimui nusifotografavo bendroje foto nuotraukoje. Atsisveikindami padėkojome dailininkei už galimybę dalyvauti miniatiūrų parodoje, palinkėjome jai sėkmės kūryboje.