Naujienos

2015-03-13 01:03:13

Atvirų durų diena – vaikų darbelių paroda

   Jau tapo tradicija, kad kovo mėnesį, nuaidėjus Kaziuko mugei VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centre vyksta atvirų durų diena – vaikų darbelių paroda.

 

   Parodoje buvo eksponuojami Raseinių m., bei Užkalnių k. filialą Vaikų dienos užimtumo centro lankančių vaikų darbai.

   Atvykę svečiai galėjo ne tik pasigrožėti, bet ir įsigyti vaikų pagamintų darbelių: skirtukų knygoms atliktų dekupažo technika bei smilkalinių, adatinių, įvairių papuošalų iš modelino, karoliukų, sutažo. Daug darbelių iš popieriaus: atviručių, paveikslėlių, origamio technika atliktų modulinių darbų.

   Galime pasidžiaugti, kad šiais metais sulaukėme nemažai garbingų svečių: Raseinių rajono savivaldybės  švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė J. Jablonskienė, Raseinių socialinės paramos skyriaus vedėja L. Laugalienė, tarybos narė D. Kaupaitienė, kandidatas į savivaldybės merus L. Kavaliauskas, Raseinių miesto seniūnijos seniūnas J. Elzbergas,seniūnijų socialiniai darbuotojai, regioninio parko kultūrologė L. Pečkaitienė, Raseinių krašto ateities sąjūdžio „Rasai" atstovai S. Nacius, K. Viršilienė, E, Bartuševičiūtė, Raseinių psichikos sveikatos centro darbuotoja R. Žukauskienė su centro lankytojais.

   Kiekvienas parodoje dalyvavęs svečias buvo nudžiugintas vaikų pagaminta pavasarine narcizų puokštele.