Naujienos

2015-10-27 06:10:55

Ekskursija į Kalaipėdos mini zoologijos sodą

   Darganotą Spalio 22 –osios rytą  Raseinių Vaikų dienos užimtumo centro Užkalnių filialą lankantys vaikai lydimi socialinių darbuotojų, išsiruošė į Klaipėdos mini zoologijos sodą.

   Visi nekantriai laukė, kokius gyvūnus išvys zoologijos sode. Vieni norėjo pamatyti beždžionių, kiti liūtų, tigrų ir visi svarstė ar teks juos ten išvysti. Kelionė ilgai netruko ir visi linksmai nusiteikę įėjome į zoologijos sodą.

   Vaikai iš nuostabos nežinojo į kurią pusę eiti – tiek daug įvairiausių gyvūnų..! Didžiaakės pelėdos, juodosios gulbės, įvairiaspalvės antys..! Šmaikščios beždžionės rodė savo išdaigas, liūtai vaikščiojo savo aptvaruose kaip tikri karaliai, puikuodamiesi savo grožiu. Pamatę gražuoles lūšis vaikai aikčiojo, kokios didelės katės! Grožiu nenusileido ir baltieji tigrai, baltieji vilkai. Dėmesį patraukė  ir hiena, kuri atrodė tikrai grėsmingai. Matėme ir kupranugarių, avių, triušių, jūros kiaulyčių bei egzotiškųjų kengūrų. Didžiausią įspūdį paliko takeliais besivaikščiojanti lama, kuri buvo tokia meili, jog vaikai galėjo ir paglostyti ir nusifotografuoti su ja.

   Nors ir rytas prieš išvykstant atrodė nemalonus,  taip turiningai ir įdomiai praleistas laikas dieną nuspalvino gražiausiomis rudenio spalvomis. 

   Grįžtant namo vaikai vaišinosi Užkalnių bendruomenės pirmininko Gitano Kybarto paruoštomis vaišėmis. Diena buvo pilna įspūdžių, vaikai liko labai patenkinti  ekskursija.