Naujienos

2013-12-27 01:12:32

Išsipildžiusios svajonės

   Kalėdos vaikams – tai šventė, kai jie tikisi sulaukti stebuklo. Tačiau yra daug šeimų, kurios negali nudžiuginti savo vaikų dovanomis. Būtent todėl jau treti metai VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centras imasi iniciatyvos ir dalyvauja projekte „Vaikų svajonės“. Prieš Kalėdas Šiluvos seniūnas, Kalėdų senelis ir Snieguolė aplankė šeimas ir įteikė rėmėjų dovanas. Atsirado nemažai Kalėdų senelio padėjėjų iš visos Lietuvos, panorėjusių iš savo širdžių perkelti begalinį gerumą ir meilę į kiekvieno vaiko širdelę. Tik labai norėtųsi, kad dažniau svajonės būtų įteikiamos jų pačių rankomis, juk šiems vaikams brangi ne tik gauta dovana, bet  ir gerų žmonių dėmesys. Taip pat didžiulės paramos, kaip ir kasmet  sulaukta iš UAB „Rivaka“ direktoriaus V. Vasiliausko.

   Nuoširdžiai dėkojame visiems, išpildžiusiems vaikų svajones ir linkime dosnių metų, tikėdami, kad besidalijantiems Dievas dovanoja su kaupu.

 

   VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja darbui su socialinės rizikos šeimomis Šiluvos seniūnijoje Rita Savickienė