Naujienos

2014-01-20 10:01:51

Išsipildžiusios vaikų svajonės

   Trečius metus vykstantis projektas „Vaikų svajonės“ ragino ir šiais metais padaryti gerą darbą – įgyvendinti vieno ar kelių sunkiomis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones: padovanoti lėlę, mašinėlę, rogutes, batus, striukę ar pan.

   Pagrindinis projekto partneris - Vilniaus miesto socialinės paramos centras, šiais metais paskatino aktyviai veikti ir kitų šalies miestų socialinius darbuotojus. 300 socialinių darbuotojų ir 100 savanorių iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Elektrėnų, Varėnos, Druskininkų, Raseinių, Radviliškio, Pasvalio, Švenčionių, Varėnos ir kt. savivaldybių keletą mėnesių lankė savo miesto ir rajono socialinės rizikos šeimas ir užsirašinėjo jose gyvenančių vaikų norus.

   VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centras gerų žmonių iš visos Lietuvos padedamas išpildė 374 vaikų, gyvenančių Raseinių miesto ir rajono seniūnijose svajones. Geros valios žmonėms pasiūlyta atvykti asmeniškai įteikti dovaną ar atsiųsti ją paštu, tačiau kurie neturėjo tokių galimybių – siuntė pinigus, už kuriuos buvo perkamos vaikų trokštamos dovanos, bendra atsiųstų pinigų suma siekė – 6117,30 Lt.

   Vaikų nuotraukos, įamžintos socialinių darbuotojų seniūnijose, su plačiomis šypsenomis, dovanėlėmis rankose ir padėkos žodžiais ištartais vaiko lūpomis, nusiųstos kiekvienam, dovaną dovanojusiam žmogui.

   Mes, VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro darbuotojai, tėvai ir vaikai, nuoširdų AČIŪ tariame projekto organizatoriams bei visiems prisijungusiems prie šio projekto. Dėkojame Jums, kad esate kartu.