Naujienos

2016-12-27 08:12:16

Kalėdinė išvyka

   Socialinis projektas „Krepšinio galia“ dovanojo Kalėdinę išvyką į Kauną VŠĮ Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centro Ariogalos filialą lankantiems vaikams. Gruodžio 17 d. Socialinio projekto „Krepšinio galia“ treneris Marius Kavaliauskas, centro darbuotojos Donata Klizienė ir Kristina Gailiutė  su vaikais  lankėsi Kauno IX forto muziejuje,  susipažino su jo istorija, išbandė orientacinį žaidimą, kuriame turėjome surasti paslėptą lobį „Auksinius pinigėlius“. Vaikams buvo labai smagu lakstyti po tamsiausius forto tunelius.

   Po smagių žaidimų vaikai aplankė Kauno Akropolioƒ„Forum cinemas“ ir žiūrėjo filmą „Namai“. Šiltai pasėdėję kine išvyko į Kauno senamiestį. Rotušės aikštėje pasidžiaugė nuostabiai papuošta kalėdine Kauno egle. Po egle visi norintys galėjo smagiai pasisukti ant medinių arkliukų. Į dienos pabaigą  visi vaikai skubėjo į Žalgirio areną, kur vyko krepšinio rungtynės Kauno „Žalgiris“ prieš Šiaulių „Šiaulius“. Nuotaika buvo dar puikesnė ir nuostabesnė, nes Žalgiris rungtynes laimėjo.

   Ši kelionė mums suteikė nepaprasto kalėdinio džiaugsmo ir geros nuotaikos ne tik šiems metams... Už išvyką ir pramogas nuoširdžiai dėkojame socialiniam projektui „Krepšinio galia“.

VŠĮ Raseinių socialinių paslaugų centro vaikų dienos užimtumo centro Ariogalos filialo socialinė pedagogė Kristina Gailiutė