Naujienos

2019-01-07 08:01:53

Kalėdinės popietės Raseinių socialinių paslaugų centre

Jau ne pirmus metus, BĮ Raseinių socialinių paslaugų centro, Vaikų dienos užimtumo centre vyksta Kalėdinės popietės vaikams kurių jie nekantriai laukia.

                Šventė vyko gruodžio 18 d.  Kalėdų senelį pasitiko gausus vaikų būrys iš VDUC Raseinių m. ir Užkalnių k. filialo. Linksmi sąmojai, smagūs žaidimai, šmaikščios užduotys nepaliko nei vieno abejingo, o labiausiai vaikai džiaugėsi saldžiomis dovanėlėmis.

                      Vaikučius su šventėmis pasveikino centro direktorius A. Spurga, direktoriaus pavaduotojos socialiniams reikalams A. Urbonienė, Vaikų centro vedėja V. Ambozaitienė.

                      Gruodžio 20 d. Kalėdų senelis aplankė ir Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centro Nemakščių filialą lankančius vaikus.

                      Vaikai susitikimui su Kalėdų seneliu ruošėsi iš anksto. Visi skubėjo pademonstruoti seneliui savo sugebėjimus: kas šoko, kas dainavo, kas deklamavo eilėraščius apie Kalėdas. Kalėdų senelis liko sužavėtas, pagyrė vaikus už kūrybiškumą ir visiems įteikė po dovanėlę. Vaikai, atsidėkodami seneliui už dovanas su juo žaidė įvairius žaidimus, spėliojo mįsles, kartu šoko.

                      Nuoširdų ačiū tariame Raseinių socialinių paslaugų centro direktoriui A. Spurgai, Nemakščių bendruomenės pirmininkui V. Šimaičiui ir Užkalnių kaimo bendruomenės pirmininkui G. Kybartui už rūpestį, kad kiekvienas vaikas gautų saldžią dovanėlę.      

 

 

                                                      Vaikų dienos užimtumo centro socialinė pedagogė Lina Švilpienė