Naujienos

2017-02-28 10:02:53

Padovanota šypsena

   Kiekvienas žinome, kaip svarbu gyvenime šypsotis ir džiaugtis kiekviena diena, o kas, jei šypsena nėra graži, nesidžiaugti gyvenimu?

   Juozapas, jaunas, sumanus ir draugiškas vaikinas, tačiau, sveikais dantukais ir gražia šypsena pasigirti negalėjo. Juozapo šeima daugiavaikė, joje auga dešimt vaikų. Nors vaikus augina abu tėvai, juos labai myli ir rūpinasi, tačiau lėšų vaiko dantų tvarkymui vis pritrūkdavo. Siekiant padėti Juozapui, didelį darbą padarė odontologijos klinika „Perladenta“. Įstaigos direktorius Nerijus Damošius vos sužinojęs apie vaiko situaciją iškarto sutiko padėti.  Direktorius pasakojo, jog vaikino dantų būklė buvo visiškai kritinė, todėl labai norėjosi padėti Juozapui. Gydymas vyko intensyviai, Juozapas, kartu su mama „Perladentos“  odontologijos klinikoje lankydavosi kartą ar du kartus per savaitę.  Juozapo dantis gydęs odontologas Simonas Kundrotas pašalino nemažai nuolatinių dantų šaknų, pirmiausiai pradėti gydyti kritines būklės dantys su beatsiveriančiais nervais. Priekiniai kandžiai  buvo protezuojami, kiti gydomi ir plombuojami. „Perladentos“ klinikoje Juozapui buvo gydomi ne tik dantys, bet ir mokoma kaip tinkamai juos prižiūrėti, buvo padovanotos  ir higienos priemonės.

   Po beveik pusmetį trukusio gydymo, šiandien Juozapo dantukai jau yra visiškai sutvarkyti, vaikas gali džiaugtis gražia ir tvarkinga šypsena.

   Didelis ačiū „Perladentos“ odontologijos klinikai, įsikūrusiai Maironio g. 2 Raseiniuose. Jos Direktoriui Nerijui Damošiui už norą ir galimybę padėti jaunam vaikinui, odontologijos gydytojui Simonui Kundrotui už didelį darbą ir pastangas sugražinti šypseną Juozapui. Visam „Perladentos“ klinikos kolektyvui dėkojame už nuoširdų ir malonų bendravimą ir priėmimą.

VšĮ Raseinių Socialinių paslaugų centro Socialinė darbuotoja Gintarė Jasiulytė