Naujienos

2018-08-02 01:08:35

„Pasveikink jūrą Palangoje“

Š. m. liepos 28-29 dienomis daugiau nei pusė tūkstančio vaikų iš visos Lietuvos atvyko į Palangą tam, kad pirmą kartą savo akimis išvystų jūrą – kurorte vyko jau trečius metus organizuojama socialinė akcija „Pasveikink jūrą Palangoje“. 

                      Šioje akcijoje Raseinių rajono savivaldybei atstovavo Raseinių socialinių paslaugų centro vaikų dienos užimtumo centro ir Užkalnių filialo vaikai nuo 7 iki 12 metų, lydimi socialinės darbuotojos Linos Švilpienės ir Nemakščių seniūnijos socialinės darbuotojos Vaidos Žyvatkauskaitės.

                      Šeštadienį renginio svečiams buvo parengta turininga programa, pasiūlytas nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas. Vaikai kartu su animatoriais darė rytinę mankštą, šokinėjo ant pripučiamų batutų, susipažino su šventės savanoriais, kurie lydėjo viso renginio metu.

                      Prieš pirmąjį susitikimą su jūra vaikus pasveikino Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai Edita Mildažytė ir Richardas Jonaitis. Visi kartu  keliavome pajūriu, kur vaikų laukė ne tik pirmosios maudynės jūroje, bet ir kitos atrakcijos – svajonių miesto statyba, žaidimai su vandeniu ir smėliu, spalvotų dulkių fejerverkas, balionų tinklinis ir kitos pramogos, o Birutės parke laukė kareiviška košė ir koncertas. Vėliau stebėjome amerikietiškų automobilių paradą miesto gatvėmis. Vakare vaikų laukė filmų naktis.

                      Sekmadienį, prieš kelionę namo, šėlome Palangos vasaros parke ir maudėmės jūroje.

                      Dėkojame Raseinių rajono savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėjai L. Laugalienei už pakvietimą, Raseinių socialinių paslaugų centro direktoriui A. Spurgai už skirtą autobusą ir Palangos merui Š. Vaitkui už galimybę įgyvendinti vaikų svajonę - pamatyti jūrą.