Naujienos

2015-12-18 08:12:28

Pozityvumas gyvena čia

   Tokiu pavadinimu Raseinių socialinių paslaugų centre vyko LR Seimo nario Gintauto Mikolaičio inicijuotas susitikimas-pokalbis su rašytoju Jeronimu Lauciumi.

   Jaukioje, Kalėdine eglute papuoštoje salėje Gintautas Mikolaitis visiems susirinkusiems palinkėjo gražių švenčių, sėkmės darbe, o rašytojas vaizdžiai papasakojo apie pozityvumą, kaip dvasinės stiprybės, kūrybinės energijos, sveikatos šaltinį.

   Socialiniai darbuotojai neliko abejingi nagrinėjant tas gyvenimiškas situacijas, su kuriomis dažnai tenka susidurti bemaž kiekvienam ir kuriose galima atrasti pozityvumo elementų, pajausti savivertės dovanas, tarpusavio bendravimo naudą.

   Rašytojas jau eilę metų bendradarbiaudamas su Vilniaus psichikos sveikatos centro (Vasaros 5) Psichoterapijos skyriumi, gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku randa daug naudingų žinių, kaip stiprinti savo dvasinę sveikatą, tomis žiniomis mielai dalinasi su klausytojais.

   Visi, kas panorėjo, galėjo įsigyti rašytojo psichoterapinių ir grožinių knygučių su autografu, pabendrauti, pasitarti su raseiniškiams gerai žinomu LR Seimo nariu Gintautu Mikolaičiu. Vėliau socialinių paslaugų centro vaikams  jis įteikė šventines dovanėles.

Linas Bielskis