Naujienos

2018-09-11 02:09:27

Programavimo pamokėlės vaikams

Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centre vyksta programavimo pamokėlės vaikams

 

„Sourcery for Kids“ – JAV programavimo paslaugų įmonės „Devbridge Group“, Kazickų Šeimos Fondo ir bit&Byte akademijos edukacinė iniciatyva, kuri kviečia vaikus atrasti kūrybinių technologijų pasaulį ir ugdyti technologijų produktų vystymą išmanančius ir savo įgūdžius naudojančius kūrybinius technologus.

Į akademiją patekę 7-12 m. vaikai visus mokslo metus (9 mėn.), kiekvieną šeštadienį, nemokamai mokosi programavimo pagrindų ir kūrybinių technologijų. Vaikai dirba dvi akademines valandas 7-9 vaikų grupėse su programos mentoriumi.

„Sourcery for Kids“ dalyviai mokosi pagal neformalaus švietimo programoje (NVŠ) akredituotą programą, kurią organizuoja ir vykdo bit&Byte akademija. Ši programa leidžia vaikams ne tik žengti pirmuosius žingsnius programavime, bet ir skatina kūrybiškumą, savanaudiškumą, smalsumą ir kitus reikšmingus įgūdžius, kurie atlieka kritinį vaidmenį vadinamosiose „ateities profesijose“.

Mokymosi procese vaikai ne tik mokosi, kaip kurti naujausias technologijas, bet naudoja ir kitus įgūdžius, reikalingus sėkmingam darbui technologijų industrijose: dizainą, smulkiąją elektroniką, 3D animaciją, virtualią realybę, žaidimų kūrimą ir kt. 

                      Kompiuterinio programavimo pamokėlės vaikams toliau organizuojamos  nuo  Rugsėjo mėn. 8 d. Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centre, užsiėmimus lanko pavasarį pradėję lankyti vaikai, bei kviečiami prisijungti ir kiti smalsuoliai.

 

BĮ Raseinių socialinių paslaugų centro

Vaikų dienos užimtumo centro vedėja

Vilma Ambrozaitienė