Naujienos

2018-02-06 10:02:20

Projektas „Vaikų svajonės“

 

Projektas „Vaikų svajonės“ pradėtas 2010 m. kaip savanoriška veikla, siekiant išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones bei padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti.

Projekto veikla pagrįsta savanoriškumo principu: visi jį organizuojantys žmonės, projekto partneriai ir savivaldybių socialinei centrai, besirūpinantys šiais vaikais, projekte dalyvauja savanoriškai bei neatlygintinai, projekto įgyvendinimui aukodami savo asmeninį laiką ir kitus išteklius.

Projektas „Vaikų svajonės“ – tai tarpininkas tarp Lietuvos savivaldybių socialinių darbuotojų, kurie rūpinasi socialinės rizikos šeimose augančiais vaikais, ir geros valios žmonių, kurie nori įgyvendinti šių vaikų svajones. Taip suteikiama galimybė vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo, išpildant vaikų svajones.

„Vaikų svajonės“ projektas ir šiais metais ragino padaryti gerą darbą – įgyvendinti vieno ar kelių sunkiomis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones. 2017 m. išpildytos 479 Raseinių rajono vaikų svajonės.

Vaikų nuotraukos, įamžintos socialinių darbuotojų seniūnijose, su plačiomis šypsenomis, dovanėlėmis rankose ir padėkos žodžiais ištartais vaiko lūpomis, išsiųstos kiekvienam, dovaną dovanojusiam asmeniui.

Mes, Raseinių socialinių paslaugų centro darbuotojai, tėvai ir vaikai, tariame nuoširdų AČIŪ projekto organizatoriams bei visiems prisijungusiems prie šio projekto. Dėkojame Jums, kad esate kartu.