Naujienos

2014-06-03 01:06:51

Surengtos žaidynės Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti

   Šių metų gegužės 29 dieną Vaikų dienos užimtumo centro (Raseinių, Viduklės ir Užkalnių filialų) jaunieji lankytojai, tęsdami tradiciją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną minėjo Jūkainių geomorfologiniame draustinyje.

   Nei vaikų, nei darbuotojų ar svečių neišgąsdino apniukęs dangus, grasinantis lietumi. Puikią nuotaiką skleidė ne tik poilsiavietė papuošta balionais, kūrenami laužai, šventės dalyviams išradingai paruoštos užduotys ir estafetės, bet didžiausią nuostabą vaikams sukėlė pagrindiniai popietės svečiai – Berno zenenhundų ir vokiečių aviganių veislės šunys, kuriuos atsivežė veisėjas Irmantas Tarnauskas.

   Vaikai, išklausę gyvūnų savininko paskaitos apie augintinių priežiūrą, mitybą, prisižaidę ir prisilakstę su šunimis, pasiskirstę komandomis su dideliu entuziazmu ėmėsi rungčių, kad įrodytų kuri komanda pranašesnė. 

   Šventę vainikavo padėkos svečiams, renginio pagalbininkams ir vaikams, išdalinti saldūs prizai, pakviesta vaišintis laužuose keptomis bulvėmis.

   Dėkojame Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos socialiniam pedagogui Tadui Puidokui už geranorišką ir nuoširdžią pagalbą rengiant šventę, bei veislyno „Kalnų šuo“ veisėjui Irmantui Tarnauskui už suteiktą neišdildomą įspūdį visiems renginio dalyviams.

   Straipsnį parengė VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centro vedėja Gintarė Bartkėnienė