Naujienos

2014-01-02 04:01:37

Šv. Kalėdų popietės VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centre

   Nors šv. Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpis sniego pusnimis nedžiugina ir dažnai pristinga šventinės nuotaikos, Vaikų dienos užimtumo centre lankėsi Kalėdų senelis, kuris stengėsi įžiebti vaikų širdyse Kalėdinę nuotaiką, pralinksminti juos ne tik žaidimais, bet ir saldžiomis dovanėlėmis.

   Vaikai aktyviai pramogavo, šoko ir dainavo su Kalėdų seneliu, Raudonkepuraite, klounu. Visi buvo pasipuošę karnavaliniais kostiumais bei šypsenomis. VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro salėje Šv. Kalėdų popietėje dalyvavo 43 vaikai iš Raseinių kaimiškos, Raseinių miesto ir Viduklės seniūnijų.

   Taip pat Adventinė popietė vyko ir Užkalnių kaimo bendruomenės namuose. Padedant VšĮ Raseinių bibliotekos Užkalnių kaimo filialo darbuotojai ir Vaikų dienos užimtumo centro darbuotojoms, vaikai parengė šventinę programą savo tėveliams ir kitiems bendruomenės nariams, kurie tą dieną apsilankė šventėje.

   Šia proga Vaikų dienos užimtumo centro kolektyvas dėkojo savo bendraminčiams, kurių teikiamos pagalbos dėka užsiėmimai sklandžiai vyksta Užkalnių kaime, t. y. Nemakščių seniūnijos seniūnui R. Laugaliui, Užkalnių kaimo bendruomenei ir jos pirmininkui G. Kybartui bei kt.

   Taip pat nuoširdžiai dėkojame už saldžias dovanas visuomeniniam judėjimui „Rasai“, Viduklės verslininkams Aretui Liatukui ir Petrui Klimui bei socialiniam darbuotojui darbui su socialinės rizikos šeimomis Nemakščių seniūnijoje Andriui Sabučiui.

   Džiaugiamės didžiausių metų švenčių proga galėdami suteikti laimės mūsų Vaikų dienos užimtumo centro mažiesiems lankytojams.