Naujienos

2014-06-30 10:06:54

Vaikų dienos užimtumo centro lankytojai tęsia pažintį su profesijomis bei mini Tarptautinę kovos su narkomanija dieną

   VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centras, tęsdamas pažinčių su profesijomis ciklą (prieš tai vaikai supažindinti su ugniagesio gelbėtojo specialybe), suorganizavo išvyką į UAB „Danspin“. Įmonėje administracijos darbuotoja supažindino vaikus su karšėjo, verpėjo profesijomis. Išvykos dalyviams paliko įspūdį ne tik vilnos karštuvai, verptuvai, suktuvai, bet ir moderniai atrodantis neseniai iškilęs naujasis įmonės pastatas.      

   Vaikai taip pat buvo supažindinti su konditerio profesija. Raseinių prekybos konditerijos ceche Vaikų dienos užimtumo centro lankytojams bei darbuotojams gamybos vedėja Sandra Rimavičienė pasakojo, kaip kepami įvairūs skanėstai. Ypač visiems patiko stebėti šakočių kepimo procesą, juolab, kad ir patys galėjo jame dalyvauti. Baigiantis viešnagei, visi buvo pavaišinti tik ką iškeptais saldumynais.

   Minint Tarptautinę kovos su narkomanija dieną, VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centre Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Asta Montvydienė surengė Vaikų dienos užimtumo centro vaikams trumpą paskaitą narkomanijos ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo problemos tema bei pristatė svečią - Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio viršininką Darių Jonaitį. Viršininkas kalbėjo ne tik apie narkotinių medžiagų žalą, taikomas sankcijas, bet ir supažindino vaikus su policijos pareigūno profesija, darbo ypatumais, atributais: tarnybine uniforma, ginklais, automobiliu. Vaikai su dideliu smalsumu klausėsi svečių, buvo apdovanoti dovanėlėmis.

   Tikimės vaikams suteikti turiningesnes vasaros atostogas, praplėsti akiratį, supažindinant dar ne su viena profesija.

   Straipsnį parengė VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centras