Naujienos

2017-08-01 09:08:13

Vaikų svajonė pamatyti jūrą – išpildyta!

   Liepos  29–30 dienomis keli šimtai Lietuvos vaikų  galėjo išpildyti savo svajonę ir pirmą kartą pasveikinti jūrą Palangoje. Prie akcijos „Pasveikink jūrą Palangoje“ prisijungti visas Lietovos savivaldybes kvietė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. Su šia akcija Palanga jungėsi prie šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvos kartu kurti saugią Lietuvą ir kvietė sunkiai gyvenančių šeimų vaikus iš visos Lietuvos pirmą kartą pamatyti jūrą.

   Šioje akcijoje Raseinių rajono savivaldybei atstovavo VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centro vaikai nuo 7 iki 12 metų lydimi socialinės darbuotojos Linos Švilpienės ir socialinio darbuotojo padėjėjos Sigitos Kvietkauskaitės.

   Šeštadienį renginio svečiams buvo parengta turininga programa, pasiūlytas nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas. Vaikai kartu su animatoriais pūtė muilo burbulus, pajūriu keliavo iki jų pramogoms numatytos vietos, o Birutės parke buvo surengtas vaikams piknikas. Išalkusių mažųjų laukė dar viena staigmena – iškyla gamtoje Birutės parke. Vėliau aplankėme vaškinių figūrų muziejų, stebėjome amerikietiškų automobilių paradą miesto gatvėmis. Vakare mėgavosi muzikinio fontano šokiais ir filmų naktimi.

   Sekmadienį vaikų laukė ne mažiau turininga diena: pasistiprinę pasienietiška koše, vaikai stebėjo kinologų parodomąją programą, mėgavosi aktyviomis pramogomis „Palangos vasaros parke“: batutai, laipynės, ledo arena, putų šou, o po jų maudynės jūroje bei įvairios paplūdimio pramogos.

   Dėkojame Raseinių rajono savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėjai L. Laugalienei už pakvietimą, VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro direktoriui A. Spurgai už autobusą  ir Palangos merui Š. Vaitkui už galimybę įgyvendinti vaikų svajonę - pamatyti jūrą.

Socialinė darbuotoja Lina Švilpienė