Naujienos

2016-12-27 16:12:22

Vaikų svajonių išsipildymas

   Kalėdos! Jau pats žodis džiugina širdį. Tai džiaugsmo ir slapčiausių svajonių išsipildymo metas. Tai laikas, pripildytas gerumo, tikėjimo, vilties ir meilės...

   Š. m. gruodžio 23 d. VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos darbui su socialinės rizikos šeimomis R. Savickienė ir N. Burinskaitė, padedant Šiluvos seniūnijos seniūnui J. Šlepui ir vyresniajai specialistei J. Sebeckytei, sukvietė visus mažuosius bei jų tėvelius prie Šiluvos miestelio kalėdinės eglutės ir nudžiugino juos kalėdinėmis dovanėlėmis.

   Nors oras buvo darganotas, o vietoj snaigių lijo lietus, tačiau šventiškai nusiteikę darbuotojai – Kalėdų senelis, snieguolė ir meškinas džiugino Šiluvos seniūnijos vaikučius.

   Kalėdų senelį visi sutiko su didžiausiu džiaugsmu. Vaikučiai buvo pasiruošę ir išmokę gražiausių eilėraštukų, dainelių, o kai kurie atvyko pasipuošę karnavalinėmis kaukėmis. Kalėdų senelis, padedant snieguolei bei meškinui, įteikė saldžias dovanėles mažiesiems, už kurias nuoširdžiai dėkojame UAB „Rivaka“ direktoriui V. Vasiliauskui, taip pat už Kalėdines asmens higienos dovanėles dėkojame M. ir M. Čekanauskams.

   Jau kelis metus iš eilės VšĮ Raseinių socialinis paslaugų centras dalyvauja projekte „Vaikų svajonės“. Norime pasidžiaugti, kad visos 36 vaikučių svajonės buvo išpildytos ir, padedant Kalėdų seneliui bei snieguolei su meškinu, dovanėlės išdalintos vaikams. Džiaugiamės, kad ir šiais metais prie šio projekto prisidėjo Šiluvos seniūnijos bei restorano „Šiluvos Karūna“ darbuotojai.

   Tikimės, kad suteiktas džiaugsmas vaikams lydės juos visus artėjančius metus, o žmonių širdyse neišblės gerumas ir noras pildyti mažųjų svajones. Neužmirškime, kad kalėdinė širdis yra duodanti ir plačiai atverta širdis, kuri pirmiausia galvoja apie kitus.

   Gražių, gėrio ir meilės kupinų artėjančių Naujųjų metų!