Naujienos

2016-02-02 08:02:19

VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centras prisidėjo prie akcijos „Renkame įdomiausią 2015 metų vaikų knygą“

   Knygos gyvena mumyse, atneša mums gyvenimą, kaip ir tikros draugystės. Kai kurios yra senos ir išmintingos, kai kurios - jaunos ir energingos, kai kurios liūdnos ir jaudinančios mūsų širdis, o kai kurios priverčiančios juoktis. Knygos yra tarsi stiklas, per kurį kiekvienas galime pasižiūrėti į gyvenimą su jų džiaugsmais ir sielvartais. Vaikų rašytoja Maura Roan McKeegan

   Vaikų dienos užimtumo centre apsilankiusi Raseinių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė, centrą lankančius vaikus jau treti metai, kaip  pakviečia dalyvauti „2015 Metų vaikiškos knygos rinkimuose“. Ji pristatė penkias knygas.

   Niekas kitas taip nesužadina ir neugdo vaiko vaizduotės, kaip knyga.  Mes visas knygas skaitėme su dideliu susidomėjimu. Žinoma, vienos knygos susilaukė didesnio dėmesio, kitos mažesnio. Apibendrinus tai kas buvo išgirsta, pereita prie svarbiausios ir atsakingiausios dalies – labiausiai patikusios knygos išrinkimo. Balsavime dalyvavo 23 vaikai ir socialinė pedagogė. Balsų daugumą surinko Savickytės Ramunės „Adelės dienoraštis Ruduo“- 10 balsų, Dirgėlos Tomo „Apie raganą Šiokią tokią“– 8 balsai, Stankevičiaus Rimvydo „Pūgos durys“ – 5 balsai, Baltrušytės Ramintos „Kalvėnų miesto paslaptis“ – 1 balsas, o Mar Birutės  „Gėlininkė“  balsų nesurinko. Knygų rinkimų pabaigoje vaikai labiausiai įstrigusius personažus perteikė piešdami.

   Dėkojame Raseinių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų skyriaus vedėjai Jolantai Gudeikytei už suteiktą galimybę perskaityti 2015 Metų knygas ir savo balsu prisidėti renkant įdomiausią knygą.