Raseiniai social services center

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Viešoji įstaiga Raseinių socialinių paslaugų centras įgyvendino projektą „VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro integralios pagalbos plėtra Raseinių rajone“

 

Viešoji įstaiga Raseinių socialinių paslaugų centras 2015 m. gruodžio 11 d. baigė įgyvendinti projektą  ,,VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro integralios pagalbos plėtra Raseinių rajone“ Nr. VP1-1.1-SADM-14-V-03-001.

   Projektas buvo finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis 2007-2013 m. žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 1 prioriteto „Kokybiškas užimtumas ir socialinė aprėptis“ VP1-1.1-SADM-14-V priemonę „Darbo ir šeimos įsipareigojimų derinimas: integralios pagalbos plėtra“. Bendra projekto finansavimo vertė 495 984,42 Eur.

   Per visą projekto įgyvendinimo laikotarpį buvo suburtos 5 komandos, kuriose dirbo savo srities specialistai, kurie užtikrino kokybišką socialinių paslaugų teikimą: socialinio darbuotojo padėjėjai, slaugytojo padėjėjai, slaugytojai, kineziterapeutai, socialiniai darbuotojai.  Integralios pagalbos paslaugomis pasinaudojo 124 paslaugų gavėjų, specialistų konsultacijomis apie ligonių slaugymą, priemones, pagalbą artimam pasinaudojo apie 278 asmenys.

   Projekto dėka buvo įsigyti 5 automobiliai  greitai ir laiku paslaugų gavėjams pasiekti. Įsigyta sveikatos priežiūros licencijos, mokymo paslaugos siekiant tobulinti ir kelti darbuotojų kvalifikaciją. Įsigyta įvairi technika ir darbo priemonės, kurios ne tik palengvino paslaugos gavėjų, bet ir paslaugos teikėjų darbą.

   „Labai džiaugiamės, kad VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centras gali pasiūlyti tokias socialines paslaugas, kurios atitinka europinį standartą. Dabar esame pajėgesni suteikti kokybiškesnę pagalbą senyvo amžiaus asmenims, vaikams ar suaugusiems asmenims su negalia“, – sako Integralios pagalbos skyriaus vyr. socialinė darbuotoja A. Urbonienė.

   VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja A. Vaitkienė teigia, kad projekto tikslinė grupė gavo kokybiškas paslaugas labiausiai atitinkančias jų poreikius“.

   Džiaugiamės, kad projektas buvo sėkmingas ir suteikė naudos Raseinių rajono gyventojams.

Skip to content