Raseinių socialinių paslaugų centras

KALĖDINĖS ŽAIDYNĖS / 2022

Kaip ir kasmet, gruodžio pradžioje visos Lietuvos globos namų ir dienos centrų auklėtiniai yra kviečiami pasitikti didžiąsias metų šventes sportiškai, azartiškai sporto ir pramogų šventėje,, Kalėdinės žaidynės /2022“ Šiemet jos vyko Kėdainių arenoje, kurioje dalyvavo ir  mūsų vaikų dienos centro lankytojai.

Visų laukiamos tradicija tapusios šventės ne tik ugdo vaikų suvokimą apie sportą, kaip puikią laisvalaikio praleidimo formą, skatina ruoštis ir gerinti rezultatus visus metus, bet kartu ugdo komandinę dvasią, tarpusavio pasitikėjimą, bei skatina daugybę gerų emocijų prieš didžiąsias šventes.

Dalyviai buvo kviečiami išsiaiškini metų sportiškiausios komandos vardo kvadrato, krepšinio ir netradicinių estafečių rungtyse. Taip pat visų laukė pramogų erdvė: piešimas ant veidukų, virtualus lenktynių vairavimas simuliatoriais, senovinių monetų kalimas, kūrybinės dirbtuvės – magnetukų gamyba, Kalėdinių kojinių kūryba. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su oro akrobačių kolektyvu ,,Delarija,“ jėgos akrobatu, profesionaliais sportininkaias – BC Nevėžis. Varžybas paįvairino gatvės cirko pasirodymas.

Mūsų vaikų dienos centro komanda ,, Lūšiukai“ dalyvavo visose rungtyse, tačiau stipriausi buvo krepšinio aikštelėje, kur  iškovojo 2 – ąją vietą. Ant nugalėtųjų pakylos garsiais plojimais buvo pakviesti nugalėtojai, kurių   krūtines papuošė medaliai, buvo įteiktos taurės bei dovanos.

Renginio pabaigą vainikavo padėkos, prizai, dovanos, kuriomis ilgai galės džiaugtis vaikai. Ypatingo dėmesio sulaukė mūsų vaikų centrui dovanotas batutas.

Nors ir pavargę, tačiau pilni įspūdžių, gerų emocijų vakare laimingi sugrįžome namo. Šis socialinis projektas dovanojo vaikams tai, kas svarbiausia – tikras emocijas.

Skip to content