Raseinių socialinių paslaugų centras

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Antrus metus iš eilės pirmoji ponia D. Nausėdienė inicijuoja vienijančią ir bendrystės dvasią skleidžiančią kalėdinių žaisliukų kūrimo akciją. Įvairiuose Lietuvos regionuose, bendruomenėse, organizacijose rankomis pagamintos kalėdinės dekoracijos puošia Prezidentūros eglutę. Šiemet pagrindinė Prezidentūros eglė papuošta rankų darbo namukais iš vilnos, atkeliavusiais iš visų 60 Lietuvos savivaldybių.

Į ,,Namų jaukumo“akciją įsitraukė keli šimtai bendruomenių ir organizacijų, o tarp jų ir mūsų Vaikų dienos užimtumo centras. Su  meile, bendromis jėgomis, pagaminome keletą namelių, kurie papuošė Prezidentūros eglę.

Pagrindinę Prezidentūros eglutę prezidentas ir ponia Diana įžiebė kartu su vaikais iš 10 skirtingų Lietuvos savivaldybių, tarp kurių buvo ir Raseinių savivaldybė, kuriai atstovavo vaikai iš mūsų rajono mokyklų, o taip pat ir mūsų Vaikų dienos užimtumo centro lankytoja.

Pats pasiruošimas Kalėdoms yra savaime didelė šventė, suburianti mus bendram tikslui ir veiksmui. Tegul šis stebuklingas Kalėdų laikotarpis pripildo gerumo, švelnumo maloningumo, jautrumo, tikros meilės spinduliuojančios šviesos, vidinio tvirtumo, vilties tikėjimo žmogaus gerumu ir geresniu pasauliu.

Skip to content