Raseinių socialinių paslaugų centras

Ekskursija į Lazerių areną Vilniuje

           Birželio 25 dieną, Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centro lankytojai, kartu su Nemakščių filialą lankančiais vaikais, lydimi socialinės pedagogės L. Švilpienės, socialinės darbuotojos D.Stonienės ir socialinio darbuotojo padejėjos R. Barškienės, vykome į Lazerių areną Vilniuje. Lazerių arenoje žaidėme žaidimą Laser Tag, kuriame išbandėme savo jėgas, budrumą, gebėjimą žaisti komandoje. Laser Tag – tai žaidimas, žaidžiamas su ginklais, kurie šaudo infraraudonaisiais spinduliais. Ekskursijos dalyvių amžius buvo įvairus: nuo pirmos iki septintos klasės, tačiau žadinimas sužavėjo visus, ir berniukus, ir mergaites. Žaidimo truko 1, 5 valandos, vaikams laikas prabėgo kaip akimirka, prašė „dar“!

         Grįždami sustojome poilsio aikštelėje, kurioje vaikus vaišinome užkandžiais ir gaiviaisiais gėrimais. Atsikvėpę nuo kaitros ir įspūdžių, išvykome namo.

Ekskursija finansuojama iš projekto „Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centro Sociokultūrinių paslaugų gerinimas“.

                                                                                                                           

 

Parengė socialinė darbuotoja Dovilė Stonienė

Skip to content