Raseinių socialinių paslaugų centras

Pažintinė ekskursija po sostinę – Vilnių

      Įgyvendinant projektą „Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centro sociokultūrinių paslaugų gerinimas“ ankstų liepos 15 d. rytą Raseinių Vaikų dienos užimtumo centro bei  Nemakščių filialo vaikai, lydimi centro darbuotojų, sėdome į komfortabilų UAB „Romirbus“ autobusą, ir vykome į pažintinę VILNIUS CITY eskursiją. Į šią eskursija pakvietėme vykti ir vaikų tėvelius.

         Atvykę į Vilnių prie Katedros aikštės persėdome į atvirą CITY TOUR autobusą ir pradėjome eskursiją po Vilnių.  Važiuojant pro istorinius abjektus audiogidas pasakojo apie sostinės istoriją. Mėgavomės iškilia nuotaika, saulėtu dangumi ir puikiu oru.

                      Apie pusantros valandos trukusi eskursija prabėgo kaip akimirka. Grįžę po apžvalginės eskursijos, prisiminę gido pasakojimą, apie Katedros aikštėje esančią norų išsipildymo plytelę, visi panorome atsistoti ant šios norus pildančios plytelės.

                      Pasivaikščioję po Katedros aikštę, apžiūrėję Gedimino pilį, pilni įspūdžių vykome namo.        

                       Kelionės į namus metu vaikai dalijosi ekskursijos įspūdžiais, ypač dviejų aukštų atviru apžvalgos autobusu, džiaugėsi daug sužinoję ir pamatę. Ne veltui sakoma, kad geriau vieną kartą pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti.

 Parengė socialinė pedagogė  Lina Švilpienė

Skip to content