Raseinių socialinių paslaugų centras

SOCIALINĖ AKCIJA – „PASVEIKINK JŪRĄ PALANGOJE“

BĮ Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centro vaikaiankstų šeštadienio rytą, atstovaudami Raseinių rajono vaikams, išvykome į pajūrį, kur prisijungėme prie respublikinės socialinės akcijos – beveik 600 vaikų iš visos Lietuvos. Palanga nušvito ne tik nuo saulės spindulių, bet ir nuo vaikų šypsenų. Dauguma vaikų pirmą kartą išvydo jūrą. Visus vaikus prie jūros tilto pasveikino šalies vadovas Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja ponia Diana.

Vaikai ne tik pamatė jūrą, joje maudėsi, bet kartu su savanoriais ir animatoriais smagiai mankštinosi, žaidė kamuoliu, čiuožinėjo batutu, mėgavosi putų šou, spalvino spalvotas svajonių pilis. Laisvu laiku turėjome galimybę nemokamai aplankyti ir pamatyti Gintaro muziejaus ekspoziciją, Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios bokštą, botanikos parko oranžeriją.

Visi dalyviai buvome pavaišinti pasienietiška koše, o klausydami  koncerto – grupės „Mergaitės iš Majamio“ mėgavomės sūreliais ir ledais.

Prisimaudę jūroje, pasikaitinę saulutėje, prisipramogavę, pilnomis širdelėmis įspūdžių, su daina grįžome į namus.

Dėkojame Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjai L. Laugalienei už pakvietimą, BĮ Raseinių socialinių paslaugų centro direktoriui A. Spurgai už autobusą, bei įsigytą vienodą išskirtinę atributiką – kepuraites ir Palangos merui Š. Vaitkui už galimybę įgyvendinti vaikų svajonę – pamatyti jūrą.

Socialinė pedagogė      Rasa Stankuvienė

Skip to content