Raseinių socialinių paslaugų centras

VAIKŲ DIENOS UŽIMTUMO CENTRE ĮGYVENDINAMAS PROJEKTAS

Įgyvendinant projektą „Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centro sociokultūrinių paslaugų gerinimas“ liepos mėnesis buvo gausus išvykomis.

Ankstyvą liepos 2 d. rytą Raseinių m. Vaikų dienos užimtumo centrą lankantys vaikai išsiruošė į edukacinę kelionę – Klaipėdos mini zoo parką. Čia ne tik pamatė daug Lietuvoje auginamų gyvūnų, bet ir tolimose šalyse gyvenančių, kaip kupranugariai, kengūros, liūtai, tigrai, meškėnai, vėžliai, beždžiones ir daug kitų. Vaikams labai patiko egzotiniai paukščiai, o ypač spalvotosios papūgos. Šio zoologijos sodo gyvūnija – įspūdinga. Vaikai  turėjo galimybę pabūti šalia jų ir nusifotografuoti.

Liepos 12 d. Vaikų dienos centro Nemakščių filialo vaikai lankėsi Dinozaurų parke  įsikūrusiame šalia Radailių dvaro, netoli Klaipėdos.

                       Daug džiugių emocijų vaikams suteikė klaidžiojimas veidrodžių labirinte, supimasis karuselėje, mašinėlių atrakcione, lankymasis apverstame name, 5D kine, šokinėjimas ant batutų ir susipažinimas su daugiau nei 40 natūralaus dydžio šnypščiančių bei riaumojančių  natūralaus dydžio dinozaurų.

                      Smagių ir turiningų kelionių laikas tarsi ištirpo, svarbiausia, kad patirti įspūdžiai vaikams išliks ilgam… 

Socialinė pedagogė        Rasa Stankuvienė

Skip to content